Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jak wyłączyć opcje Shadowing or Cache w BIOS (RAM) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Jak wyłączyć opcje Shadowing or Cache w BIOS (RAM) (/jak-wylaczyc-opcje-shadowing-or-cache-w-bios-ram-47076-t)



Jak wyłączyć opcje Shadowing or Cache w BIOS (RAM) - jacekm460 - 01.09.2015 14:38

Witam, z powodu narastających BSOD'ów potrzebuję wyłączyć opcje w BIOS'ie Shadow'ing or Cache, ale nie mogę znaleźć. W biosie przeszukałem wszystkie zakładki, nic nie znalazłem. W internecie znalazłem jakieś poradniki ale u mnie nie ma takich zakładek. Proszę o pomoc


RE: Jak wyłączyć opcje Shadowing or Cache w BIOS (RAM) - thermalfake - 04.09.2015 10:59

Wróżka na 0700 prawdę powie jeśli kula jej pokaże jaką masz płytę główną Zacieszacz


RE: Jak wyłączyć opcje Shadowing or Cache w BIOS (RAM) - jacekm460 - 05.09.2015 22:17

Asus P5KC. Obawiam się że ta wróżka tym razem zawiedzie xd I jeszcze takie szybkie pytanie od nośnie bsodów. Czy błąd 0x124 może być spowodowany przez temperaturę, lub napięcie? I co powinienem wymienić w takim przypadku.