Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Konta użytkowników, profile sprzętowe - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Konta użytkowników, profile sprzętowe (/konta-uzytkownikow-profile-sprzetowe-4695-t)



Konta użytkowników, profile sprzętowe - joshua_ - 21.02.2010 15:28

Witam, posiadam nowego laptopa samsung r522 z systemem Windows 7. Jestem dj i gram korzystając z laptopa. Zależy mi na utworzeniu jakby dwóch kont, żebym na jednym miał normalne ustawienia, programy startowe itp. a na drugim chce pozostawić tylko te procesy potrzebne do działania + program do grania ( chciałbym na tym koncie wyłączyć wszystko, co może spowalniać system). Jak to zrobić? Słyszałem, ze na win XP są profile sprzętowe natomiast na tej windzie nie mogę tego znaleźć a informacji w necie na ten temat tez nie widzę. Zastanawiałem się nad zainstalowaniem dwóch systemów po prostu jednak system posiadam na dysku i jest on obsługiwany przez samsung recovery solution a ten program pozwala na instalacje systemu jedynie na c. Jakie porady możecie mi dać?


RE: Konta użytkowników, profile sprzętowe - slump - 21.02.2010 21:09

Nie wydaje mi się, aby było możliwe dla 2 kont ustawić osobno działanie usług systemowych. Nie słyszałam o tym bynajmniej.


RE: Konta użytkowników, profile sprzętowe - joshua_ - 21.02.2010 22:41

(21.02.2010 21:09)slump napisał(a):  Nie wydaje mi się, aby było możliwe dla 2 kont ustawić osobno działanie usług systemowych. Nie słyszałam o tym bynajmniej.

A czy zainstalowanie dwóch kopii tego samego systemu będzie niezgodne z prawem/postanowieniami licencji? Jak w takim razie moge rozwiązać ten problem?


RE: Konta użytkowników, profile sprzętowe - Lalik - 21.02.2010 22:54

Tak jeśli zainstalujesz 2 kopie na tym samym kluczu będzie to złamanie licencji. Odnośnie rozwiązania podobnie jak slump nie widzę takiej możliwości. Jedyna to chyba drugi system.