Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Jak zainstalować Windows 7 OEM bez oryginalnej płyty - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Jak zainstalować Windows 7 OEM bez oryginalnej płyty (/jak-zainstalowac-windows-7-oem-bez-oryginalnej-plyty-46729-t)



Jak zainstalować Windows 7 OEM bez oryginalnej płyty - hubo5000 - 09.08.2015 19:25

Witam ,
mam problem ponieważ mam zainstalowany Windows 7 OEM i posiadam klucz od tego systemu (wyciągnięty programem) bez naklejki , ale nie posiadam oryginalnej płyty z której został zainstalowany mój system , i moje pytanie brzmi czy mogę skądś ściągnąć obraz ISO i podać mój klucz podczas instalacji systemu ? Komputer jest stacjonarny .


RE: Jak zainstalować Windows 7 OEM bez oryginalnej płyty - SebaKomp - 09.08.2015 20:11

Aby mieć legalny Windows musisz posiadać dwa z trzech atrybutów: Oryginalna naklejka z kluczem produktu, oryginalny nośnik z systemem i dowód zakupu. Więc według licencji MS twój system będzie nielegalny, więc twój partner OEM nie dostarczy ci .iso z systemem.

Pozdrawiam,
SebaKomp