Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Ściemnianie kolorów przy starcie - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Ściemnianie kolorów przy starcie (/sciemnianie-kolorow-przy-starcie-4657-t)



Ściemnianie kolorów przy starcie - martins85 - 20.02.2010 14:59

Mam taki oto problemik (chyba już ostatni z siódemką). Otóż chwilę po tym, jak system zaczyna się uruchamiać, obraz się ściemnia Zły . Rozjaśnić go mogę tylko wchodząc w kalibrację koloru, następnie daję "dalej" i kolor wraca do normy i anuluję kalibrację. Nie zdarza się też to za każdym uruchamianiem. Mam skalibrowany kolor, wszystko poustawiane i zapisaną kompozycję.


RE: Ściemnianie kolorów przy starcie - stingear - 20.02.2010 15:12

To może być problem ze sterownikiem od karty graficznej lub z kablem od monitora. Ściągnij inne drivery(najlepiej pod Vistę) stare odinstaluj, restart i zainstaluj nowe.


RE: Ściemnianie kolorów przy starcie - martins85 - 20.02.2010 15:49

Mam zainstalowane najnowsze sterowniki. Problem nie pojawiał się jak miałem 7 zainstalowany testowo na innej partycji, z win XP na 1 dysku. Dopiero po wywaleniu XP i ponad 2 tygodniach z samym tylko 7 zaczął się pojawiać. Spróbuję na innym kablu.