Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Padł system po instalacji Windowsa na innym dysku - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Padł system po instalacji Windowsa na innym dysku (/padl-system-po-instalacji-windowsa-na-innym-dysku-46457-t)



Padł system po instalacji Windowsa na innym dysku - qwe - 24.07.2015 18:53

Kupiłem dysk ssd aby postawić na nim drugi system. W tym celu mając podłączone wszystkie dyski twarde zainstalowałem Windows 7 na nowym czystym dysku ssd. Instalacja przebiegła ok natomiast nie mogę teraz korzystać ze starego systemu - pojawia się zapętlone "narzędzie do naprawy systemu podczas uruchomienia":
[Obrazek: IdIp0OA.png]
Z poziomu nowego systemu mam dostęp do starych partycji więc byłoby to jeszcze do przeżycia. Niestety gdy odpinam stary dysk hdd system nie chce w ogóle wystartować z samego ssd tylko go omija i próbuje z dvd. W biosie ustawione hdd. Zależy mi żeby zalogować się na stary system bo mam stamtąd sporo rzeczy do przeniesienia typu ustawienia czy hasła. Jak sie do tego zabrać? Dyski skanowane hd-tune, nie mają błędów.