Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
YT nie odtwarzaja video mimo że ładuje materiał i można go klatkować.Po restarcie ok - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Multimedia i dodatki (/multimedia-i-dodatki-7-f)
+---- Dział: Wideo (/wideo-24-f)
+---- Wątek: YT nie odtwarzaja video mimo że ładuje materiał i można go klatkować.Po restarcie ok (/yt-nie-odtwarzaja-video-mimo-ze-laduje-material-i-mozna-go-klatkowac-po-restarcie-ok-46217-t)



YT nie odtwarzaja video mimo że ładuje materiał i można go klatkować.Po restarcie ok - fajnymarian - 05.07.2015 13:25

Witam

Mam Win 7 64 bit. Często występuje sytuacja w której po zatrzymaniu filmu ( pauza) nie mogę go dalej odtwarzać .Dzieje się to również w sytuacji gdy chcę obejrzeć nowy materiał . Nie można wystartować odtwarzania mimo tego że pasek postępu ładowania podąża w dobrym kierunku i można materiał klatkować. Korzystając z okazji chciałbym dopytać o dysfunkcję odtwarzania dźwięku w materiałach Video . Nie dotyczy to tylko YT ale również lokalnie zapisanych materiałów. Zdarza się że film zaczyna się odtwarzać , jednak bez audio. Kilkakrotne kliknięcie na ikonę , kompa po rozwinięciu paska głośnika , czasami pomaga , jednakże częściej trzeba restartować system , a wtedy wszystko jest ok. Sugestie mile widziane

pozdrawiam