Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Brak kompozycji w personalizacji po nieudanym pachowaniu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Multimedia i dodatki (/multimedia-i-dodatki-7-f)
+---- Dział: Kompozycje (/kompozycje-33-f)
+---- Wątek: Brak kompozycji w personalizacji po nieudanym pachowaniu (/brak-kompozycji-w-personalizacji-po-nieudanym-pachowaniu-4607-t)



Brak kompozycji w personalizacji po nieudanym pachowaniu - FilipNigga - 18.02.2010 22:36

Jak już pisałem w poprzednim swoim temacie, mój niezbyt obeznany brat próbował wgrać nowe kompozycje do windy, no i się winda s psuła troszkę ;/ konkretniej to mam uruchomioną kompozycję i nie mogę jej zmienić, bo jest coś takiego:
[Obrazek: dd7545fb56baf89b.jpg]
widzę, że podmieniał jakieś pliki, bo na pulpicie mam "Universal Theme Patcher" i jak włączę to jest coś takiego:
[Obrazek: a189ea3fd7e7bbe1.jpg]
czyli nie ma niepatchowanej kopii tego pliku "themeui.dll"

A czy w tym folderze nie powinno być nic więcej??
[Obrazek: 1e3789dc8f07689f.jpg]


RE: brak kompozycji w personalizacji - Lalik - 18.02.2010 22:55

Odzyskiwanie systemu Zadowolony do momentu w którym Windows pracował prawidłowo.


RE: brak kompozycji w personalizacji - slump - 18.02.2010 23:06

Nie może bo ma tę opcje wyłączona.

W menu start wpisz rozwiązywanie problemów i uruchom. Gdy się uruchomi wybierz opcję wygląd i profesjonalizacja a następnie uruchom oba narzędzia, jeśli to nie pomoże patrz niżej.

Jeśli masz instalator to uruchom go i zamiast instalacji wybierz aktualizację. To powinno naprawić problem ale będzie długo trwało. Nie stracisz danych i niemal żadnych ustawień.


RE: Brak kompozycji w personalizacji po nieudanym pachowaniu - dziki314 - 19.02.2010 16:34

Przede wszystkim musisz spaczować wszystkie 3 pliki dopiero będzie działało, a tu masz Themes: [urln]http://www.przeklej.pl/plik/dodatki-7z-0008dl7el26b2j6[/urln]


RE: Brak kompozycji w personalizacji po nieudanym pachowaniu - Dzejkop - 22.02.2010 09:47

Problemy z nowymi kompozycjami, pytania nt. wyglądu Windows 7 - wątek główny
Proponuję przestudiować.