Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Rainmeter configs - zmiana sposobu działania - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Multimedia i dodatki (/multimedia-i-dodatki-7-f)
+---- Dział: Gadżety Windows 7 (/gadzety-windows-7-32-f)
+---- Wątek: Rozwiązany Rainmeter configs - zmiana sposobu działania (/rainmeter-configs-zmiana-sposobu-dzialania-4602-t)



Rainmeter configs - zmiana sposobu działania - Bite13 - 18.02.2010 19:24

Jak zrobić aby oryginalny sidebar z enigmy w rainmeter był odwrotnie niż jest, tak jakby w pozycji buttom jest tak: '|' a ja chce by był tak '-' co trzeba zrobić w configach żeby tak się stało?


RE: Rainmeter configs- zmiana sposobu działania - Nostromo - 06.03.2010 01:46

(18.02.2010 19:24)Bite13 napisał(a):  Jak zrobić aby oryginalny sidebar z enigmy w rainmeter był odwrotnie niż jest, tak jakby w pozycji buttom jest tak: '|' a ja chce by był tak '-' co trzeba zrobić w configach żeby tak się stało?

; METERS

[Sidebar]
Meter=IMAGE
ImageName=#SKINSPATH#Enigma\Resources\Images\Sidebar\Sidebar.#ColorIcon#.jpg
W=1300
;
W=214
H=214
;
H=(#WORKAREAHEIGHT# - #SidebarSpacing#)

tak dla jednego i drugiego siedbara,dodatkowo żeby mógł "pływać"-zahaczyć Draggable, Save position, Snap to Edges.Powyższe cyfry można zmieniać wg. potrzeb, W-wydłuża lub skraca, H-zwęża lub poszerza pasek poziomy. Zmiany te należy oczywiście zapisać i zatwierdzić, będą widoczne po "refresh".


RE: Rainmeter configs- zmiana sposobu działania - Dzejkop - 06.03.2010 10:53

Będzie wszystko dobrze leżało, tak?


RE: Rainmeter configs- zmiana sposobu działania - Nostromo - 06.03.2010 16:03

Po wpisaniu powyższych, pogrubionych do pliku ini. siedbary pięknie się kładą jakby o tym zawsze marzyły Uśmiechnięty(nigdy się nie dowiesz jak nie spróbujesz), mój pulpit ma 15 cali dlatego podałem patent na wydłużenie, bo nie sprawdzałem jak się zachowają przy większej przekątnej.


RE: Rainmeter configs - zmiana sposobu działania - Dzejkop - 06.03.2010 16:11

Pytanie retoryczne.

Rainmeter jest spoko, ale w małych ilościach. Gdy się przesadza (np. taka enigma) to już nie jest fajnie.


RE: Rainmeter configs - zmiana sposobu działania - Nostromo - 06.03.2010 16:22

Zapraszam wszystkich zainteresowanych tematem Rainmeter do wątku > Rainmeter <