Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Domino Web Access ERROR - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Domino Web Access ERROR (/domino-web-access-error-45829-t)



Domino Web Access ERROR - jn3772203 - 12.06.2015 19:44

Witajcie, ponieważ przewertowałem wszystkie możliwe fora i nigdzie nie znalazłem rozwiązania, postanowiłem poradzić się Was. Otóż problem dotyczy prawdopodobnie wtyczki dla Domino Web Access (poczty Lotus). Kiedy próbuję zalogować się na skrzynkę mailową wyskakuje komunikat:
"Wystąpił błąd skryptu produktu Domino Web Access, którego skutkiem może być brak danych na bieżącej stronie. Jeśli bieżąca operacja nie została wykonana, kliknij przycisk OK, a nastęnie odśwież ekran przeglądarki."
Pamiętam, że w IE na czystym systemie w momencie logowania instalował się skrypt, który umożliwiał następnie już poprawne korzystanie z systemu poczty, obecnie już takiej możliwości nie ma (brak możliwości zainstalowania skryptu) zarówno w IE jak i Firefox.
Czy ktoś z Was wie jak sobie poradzić z tym problemem? Czy można pobrać a jeśli tak to z jakiej strony potrzebny skrypt?


RE: Domino Web Access ERROR - thermalfake - 12.06.2015 20:04

Musisz szukać pod hasłem "ibm inotes control activex download".