Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Team Fortress 2 wymaga restartu routera żeby można było zagrać - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Rozwiązany Team Fortress 2 wymaga restartu routera żeby można było zagrać (/team-fortress-2-wymaga-restartu-routera-zeby-mozna-bylo-zagrac-45767-t)



Team Fortress 2 wymaga restartu routera żeby można było zagrać - GamerPL - 09.06.2015 13:35

Witajcie znowuZacieszacz
Mam problem taki że tf2 przed restartem routera nie umie się połączyć na serwer a po restarcie już normalnie działa czy jest na to jakieś rozwiązanie bo nie chce mi się za każdym razem restartować routera


RE: Team Fortress 2 wymaga restartu routera żeby można było zagrać - thermalfake - 09.06.2015 23:48

Te, blondynka a jaki to router ? Firmware najnowszy ? Przynajmniej na razie testowo dodaj swój host (adres IP najlepiej na sztywno a nie z dhcp) do strefy DMZ na routerze i zobaczysz co się dzieje. Obowiązkowo firewall (systemowy lub dedykowany np z pakietu internet security włączony oraz dodane reguły na otwarte porty dla tej gry.
Patrzyłeś na pomoc techniczną gry i faq problemów z grą ?


RE: Team Fortress 2 wymaga restartu routera żeby można było zagrać - GamerPL - 10.06.2015 09:02

1. Belkin G wireless router F5D7234-4-H V5
2.Fabrycznie najnowszy Uśmiechnięty
3.Ustawiony był wcześniej DMZ i jest dynamiczny tryb połączenia
4.Firewall z kasperskiego + na routerze
5.Ostatnio odblokowywałem do własnego serwera tf2
6. Tak trochę