Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Windows 7 Home i uprawnienia administratora (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Windows 7 Home i uprawnienia administratora (rozwiązany) (/windows-7-home-i-uprawnienia-administratora-rozwiazany-4569-t)



Windows 7 Home i uprawnienia administratora (rozwiązany) - AKSORZ - 17.02.2010 14:33

Witam od kilku dni mam laptopa TOSHIBA L500 z Win7Home. Na starcie systemu ładuje mi się wiele pierdół typu rejestracja TOSHIBA , Mcafee i takie tam. Chciałem wyłączyć z autostartu to i owo przy użyciu programu starter ale przy próbie odhaczenia czegokolwiek pokazuje mi się taki ekran:

[URLN=http://img99.imageshack.us/i/win7starter.jpg/][Obrazek: win7starter.th.jpg][/URLN]

Konto zostało utworzone z uprawnieniami administratora więc nie mam pojęcia o co mu chodzi. Z góry dziękuję za pomoc.


RE: Windows 7 Home i uprawnienia administratora - War_3_ - 17.02.2010 14:37

A po co Ci starter jakiś? Wpisz w menu start msconfig i w zakładce uruchamianie odznacz czego nie potrzebujesz.
Co do programu - kliknij prawym na ikonce i "uruchom jako administrator".


RE: Windows 7 Home i uprawnienia administratora - Lalik - 17.02.2010 14:39

A dlaczego ty używasz tego programu ? Wpisz w uruchom msconfig (uruchom masz w akcesoriach) i na zakładce uruchamianie odznacz zbędne pozycje Zacieszacz
Poza tym te których nie używasz i używać nie będziesz zwyczajnie odinstaluj.


RE: Windows 7 Home i uprawnienia administratora - RoboD - 17.02.2010 15:31

(17.02.2010 14:33)AKSORZ napisał(a):  Konto zostało utworzone z uprawnieniami administratora więc nie mam pojęcia o co mu chodzi

W 7 nawet na koncie administracyjnym nie masz pełnych praw. Uruchom ten starter przez RMB jako administrator.


RE: Windows 7 Home i uprawnienia administratora - AKSORZ - 17.02.2010 16:42

Dzięki za pomoc wszystko zrobiłem jak należy.