Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Laptop nie wykrywa karty graficznej - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Laptop nie wykrywa karty graficznej (/laptop-nie-wykrywa-karty-graficznej-45669-t)



Laptop nie wykrywa karty graficznej - savnex123 - 03.06.2015 22:45

Oddałem laptopa do naprawy po czym nie wykrywa jednej z dwóch kart graficznych 1 powinien być intel hd graphics i jest ale druga która powinna być AMD zamiast niej jest problem i wyskakuje standardowa karta graficzna VGA. Laptop to lenovo y560 ideapad


RE: Laptop nie wykrywa karty graficznej - Glover - 09.06.2015 05:57

Jeżeli manager urządzeń widzi tylko jedną grafikę, to albo w biosie została wyłączona, albo w naprawie wzięli sobie kartę graficzną ATI Cwaniak


RE: Laptop nie wykrywa karty graficznej - GamerPL - 09.06.2015 06:25

Problem występuje ponieważ nie ma sterowników do karty ati


RE: Laptop nie wykrywa karty graficznej - Meksyk1968 - 09.06.2015 09:36

Link

Masz tu sterowniki do tego laptopa.
Co do grafiki to tam są i ATI i Nvidia także jeśli masz ATI to zainstaluj najpierw sterownik od grafiki Intela
restart laptopa i potem instalacja drivera od ATI.
Sterowniki instaluje się na prawach administratora czyli PPM na plik i uruchom jako administrator.
Tam jest w ogóle sporo do zainstalowania masz wszystko poinstalowane?


RE: Laptop nie wykrywa karty graficznej - savnex123 - 13.06.2015 16:40

Na razie spróbuje zainstalować sterowniki do karty


RE: Laptop nie wykrywa karty graficznej - savnex123 - 16.06.2015 07:25

Podczas instalacji sterowników do karty ekran zgasł po czym wywaliło blue screena. Odpaliłem go w trybie awaryjnym i tym razem widzi kartę graficzną ale ciągle wywala blue screena więc wyłączyłem tą karte i system normalnie się włącza. 50% problemu rozwiązane teraz co zrobić żeby blue screena nie było Zacieszacz