Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Niedziałające boczne przyciski w myszce - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Niedziałające boczne przyciski w myszce (/niedzialajace-boczne-przyciski-w-myszce-45134-t)



Niedziałające boczne przyciski w myszce - Ruda1962 - 03.05.2015 11:59

Jakiś czas temu kupiłam myszkę Zalman ZR-M201R. Odkąd ją podłączyłam do komputera nie działają mi dwa boczne przyciski po lewej stronie (pod kciukiem). Chciałam ich użyć do przypisania kilku przedmiotów w grze BF3 i BF4, niestety gdy próbuję to są one "ignorowane", tak jakby ich nie było.
Potrzebne mi są do tego jakieś programy, żeby działało normalnie? Sterowniki zainstalowały się same po podłączeniu myszki.


RE: Niedziałające boczne przyciski w myszce - Glover - 04.05.2015 11:37

Boczne przyciski można skonfigurować po wgraniu oprogramowania zgodnego z w/w myszką.
Przy zakupie powinno ono tam być Uśmiechnięty


RE: Niedziałające boczne przyciski w myszce - Ruda1962 - 05.05.2015 10:06

Jedyne co jest to instrukcja opisana w 3 punktach: "1. Podłącz myszkę do wolnego portu USB. 2. System powinien wykryć myszkę automatycznie. 3. Mysz jest gotowa do pracy"...


RE: Niedziałające boczne przyciski w myszce - LadyInBlue - 05.05.2015 10:11

Zobacz na stronę producenta myszki. Tam często jest dostępne dodatkowe oprogramowanie za pomocą, którego możesz właśnie przypisywać makra do przycisków myszki.


RE: Niedziałające boczne przyciski w myszce - Ruda1962 - 05.05.2015 10:44

Strona internetowa jest po angielsku i ciężko mi ją ogarnąć.. Nigdzie nic nie widzę o sterownikach etc


RE: Niedziałające boczne przyciski w myszce - LadyInBlue - 05.05.2015 12:41

To raczej jest specjalny program pod daną myszkę. Jak tam jest szukajka to wpisz model swojej myszki i zobacz co wyskoczy w wynikach.


RE: Niedziałające boczne przyciski w myszce - Meksyk1968 - 10.05.2015 18:22

Przy przeglądaniu internetu te przyciski też ni działają?
Domyślnie na Windowsie to powinny działać jako wstecz/do przodu na przeglądarce IE.
Na stronie producenta nic nie widzę.
Zalman