Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Systemowa przeglądarka, zdjęcie traci swoje naturalne kolory (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Systemowa przeglądarka, zdjęcie traci swoje naturalne kolory (rozwiązany) (/systemowa-przegladarka-zdjecie-traci-swoje-naturalne-kolory-rozwiazany-4445-t)



Systemowa przeglądarka, zdjęcie traci swoje naturalne kolory (rozwiązany) - Gregorivs - 12.02.2010 13:48

Witam. Zauważyłem, że podczas przeglądania zdjęć systemową przeglądarką mam żółtawe tło przez co zdjęcie traci swoje naturalne kolory: [urln]http://i50.tinypic.com/2eaqsf5.jpg[/urln] po przeniesieniu zdjęcia na drugi monitor (TV) tło jest idealnie białe.
Czy wie ktoś od czego to zależy lub jak można to zmienić? Dodatkowo zainstalowałem IrfanView i nie ma w nim tego problemu zarówno na normalnym monitorze oraz TV.

Pozdrawiam.


RE: Systemowa przeglądarka, zdjęcie traci swoje naturalne kolory - szeregowy - 12.02.2010 15:53

Musisz skalibrować obraz używając do tego narzędzia wbudowanego w system ( wystarczy klikać dalej jak jest dobrze) i zapisać zmiany , narzędzie znajdziesz w panelu kontrolnym personalizacje wyświetlacz po prawej stronie okna


RE: Systemowa przeglądarka, zdjęcie traci swoje naturalne kolory - Gregorivs - 12.02.2010 16:12

(12.02.2010 15:53)szeregowy napisał(a):  Musisz skalibrować obraz używając do tego narzędzia wbudowanego w system ( wystarczy klikać dalej jak jest dobrze) i zapisać zmiany , narzędzie znajdziesz w panelu kontrolnym personalizacje wyświetlacz po prawej stronie okna

Pomogło, dzięki. :-)


RE: Systemowa przeglądarka, zdjęcie traci swoje naturalne kolory - szeregowy - 12.02.2010 16:41

(12.02.2010 16:12)Gregorivs napisał(a):  
(12.02.2010 15:53)szeregowy napisał(a):  Musisz skalibrować obraz używając do tego narzędzia wbudowanego w system ( wystarczy klikać dalej jak jest dobrze) i zapisać zmiany , narzędzie znajdziesz w panelu kontrolnym personalizacje wyświetlacz po prawej stronie okna

Pomogło, dzięki. :-)

miało być po lewej stronie okna ehhe
no to git