Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Poszukuję Windows 7 Home Premium - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Poszukuję Windows 7 Home Premium (/poszukuje-windowsa-7-home-premium-44167-t)



Poszukuję Windows 7 Home Premium - aro.cfc - 26.02.2015 18:13

Witam. Posiadam Laptopa Toshibę L500-1FW. Chciałem postawić (przywrócić) system na nowo. Do laptopa posiadam płytkę recovery Windows 7 Home Premium 32 bit. Problem polega na tym, że po wgraniu wszystkiego system się nie uruchamia normalnie (cały czas restart). W trybie awaryjnym się uruchamia. Pomyślałem żeby pobrać obraz iso Windows 7 HP i wpisać kod podany na dole laptopa jednak nie mogę go aktywować bo pisze, ze klucz nie jest odpowiedni dla tej wersji. W jaki sposób znaleźć tą odpowiednią wersję żeby kod mógł zadziałać?


RE: Poszukuję Windows 7 Home Premium - irocket - 26.02.2015 18:21

Popytaj znajomych, może ktoś posiada oryginalną płytkę Home Premium OEM. Nie wiem czy w sieci można legalnie zdobyć jeszcze nośnik HP w wersji elektronicznej. Co do piratów, to stanowisko forum znasz.


RE: Poszukuję Windows 7 Home Premium - Meksyk1968 - 26.02.2015 19:52

To spróbuj jeszcze raz zrobić recovery, może zaskoczy.
Miałem kiedyś Lenovo r61i i tam też odzyskiwanie systemu z ukrytej partycji nie zawsze poprawnie działało.


RE: Poszukuję Windows 7 Home Premium - aro.cfc - 26.02.2015 22:13

Znalazłem wersję oem także kod zadziałał. Problem taki, że sypie bluescreenami i trzeba będzie poszukać usterki. Problem można uznać za rozwiązany