Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z Realtek HD Audio, brak dźwięku 5.1 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Problem z Realtek HD Audio, brak dźwięku 5.1 (/problem-z-realtek-hd-audio-brak-dzwieku-5-1-4416-t)



Problem z Realtek HD Audio, brak dźwięku 5.1 - Oldb - 11.02.2010 01:33

Mam ogromny problem, jestem od niedawna użytkownikiem win7 i zostałem okrutnie zdziwiony gdy dźwięk 5.1 mi nie działa w moich głośnikach Logitech X-540. Jest to strasznie frustrujące gdyż pod XP wszystko było dobrze, a teraz słyszę tylko2 przednie głośniki a 5.1 słyszę gdy włączę opcje Matrix w głośnikach, gdzie basów prawie w ogóle nie ma( bo to taka opcja ekstra czystaZadowolony) , sprawdzałem wiele tematów na forach i jakoś nie mogę tego ogarnąć, jakby był ktoś zdolny chętny udzielić wskazówek czeka z niecierpliwością, w razie czego mogę porobić screeny ekrany i pokazać jak mam ustawione

Z góry dziękuje i pozdrawiam.


RE: Problem z Realtek HD Audio, brak dzieku 5.1 - slump - 11.02.2010 01:56

Zapoznaj się z tematem: Ustawienie dźwięku 5.1 w Windows 7 (tutorial)


RE: Problem z Realtek HD Audio, brak dzieku 5.1 - dominikr9 - 17.03.2010 00:15

(11.02.2010 01:56)slump napisał(a):  Zapoznaj się z tematem: Ustawienie dźwięku 5.1 w Windows 7 (tutorial)

A kto mi może powiedzieć dlaczego w moim systemie nie ma nawet takiej opcji do wyboru? Mam te same głośniki. Działają mi wszystkie, niestety nie w 5.1. W mixerze nie mogę tego w ogolę ustawić. Jeśli chodzi o ustawienie dźwięku przestrzennego to też nie mogę wybrać tej opcji.


RE: Problem z Realtek HD Audio, brak dźwięku 5.1 - slump - 17.03.2010 01:48

Zainstaluj najnowszy sterownik ze strony realteka, i odpowiednio ustaw, jak nie dasz rady napisz pw ze Swoim nr. gg a pomogę.