Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Aero Peek, jak przywrócić - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Aero Peek, jak przywrócić (/aero-peek-jak-przywrocic-44138-t)



Aero Peek, jak przywrócić - FeItaN - 25.02.2015 12:59

Witam, chciałem prosić was o pomoc, iż chciałem by moja kompozycja wyglądała inaczej (by pasek zadań zmienił kolor na czarny).
Ustawiłem ,,ustaw dla najlepszego wyglądu", ponownie włączyłem komputer, i nie ma ... patrzę ponownie tam, NIE MA opcji Aero.
Jak i gdzie moge pobrać/zainstalować tę opcje?, mój system to Windows 7 Ultimate 64bit.
Proszę o szybką odpowiedź! Smutny.


RE: Aero Peek - Nostromo - 25.02.2015 13:12

Skąpo opisujesz więc zapraszam na ścieżkę ekspresową...
Jeżeli miałeś Aero i po zmianach straciłeś- włącz przywracanie systemu, wybierz punkt przywracania z przed zabawy w pogromcę Windows.
Powinno pomóc w parę minut.


RE: Aero Peek, jak przywrócić - FeItaN - 25.02.2015 14:33

Bardzo mi przykro że nie mam wiedzy na temat mojego problemu ;x, lecz ja formatowałem z win XP na Win 7 ;/.


RE: Aero Peek, jak przywrócić - Nostromo - 25.02.2015 19:59

Twoja grafika w tej chwili nie obsługuje Aero.
Pobierz wszystkie aktualizacje, aktywuj system Windows,
zaktualizuj sterowniki ze stron update dla podzespołów twojego sprzętu Poprawna kolejność instalowania sterowników
, zrób indeks wydajności systemu.
Daj znać jak poszło.


RE: Aero Peek, jak przywrócić - FeItaN - 26.02.2015 03:25

Emmmm możesz trochę jaśniej?, mam zrobić aktualizacje tak?.Zrobie jutro dam znać.

@Edit niestety nie ma nic ;x, nadal nie ma.


RE: Aero Peek, jak przywrócić - FeItaN - 01.03.2015 20:25

Ok,temat rozwiązany
przyczyna ?
-Brak sterowników do karty graficznej ^^.