Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Czarny ekran po zainstalowaniu sterowników - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Czarny ekran po zainstalowaniu sterowników (/czarny-ekran-po-zainstalowaniu-sterownikow-43722-t)



Czarny ekran po zainstalowaniu sterowników - DeNNy - 31.01.2015 21:47

Tydzień temu zakupiłem kartę graficzną MSI Radeon R9 270x jak ją podłączyłem wszystko, zainstalowałem sterowniki to działa w czwartek jak wróciłem ze szkoły odpalam komputer i po "Zapraszamy" widziałem przez 3 lub 5 sekund pulpit a po chwili robił się czarny ekran, klawiatura i myszka świeciły się ale 0 reakcji . Więc zrobiłem formata, zainstalowałem sterowniki z strony amd i po resecie gdy już jest po informacjach z biosu, i płyty głównej jest "Trwa Uruchamianie Systemu windows" i po tym robi się czarny ekran. Więc muszę wejść przez Tryb Awaryjny i przywrócić system by było bez sterowników. Jakieś rady co się mogło stać?


System Operacyjny : Windows 7 Ultiamte x64
Procesor : Intel® Core ™ i5 CPU 750 @ 2.67 GHz
Zasilacz : Corsair VS550
Pamięć Ram : 8GB


RE: Czarny ekran po zainstalowaniu sterowników - GamerPL - 01.02.2015 21:04

Musisz zainstalować starsze stery bo to najnowsze mają ten defekt na siódemce


RE: Czarny ekran po zainstalowaniu sterowników - DeNNy - 02.02.2015 21:37

(01.02.2015 21:04)gamerpl napisał(a):  Musisz zainstalować starsze stery bo to najnowsze mają ten defekt na siódemce

Nic nie dało. Instalowałem stery z płytki i sterowniki najnowsze jakie były i BETA nic nie dało efektu działania.
Więc dziś karta pojechała na serwis do MSI.
Karta też była sprawdzana na innym PC i to samo.


Więc myślę że temat można zamknąć.