Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
net wifi - Ustawienia dla sieci (...) nie są zgodne z wymaganiami sieci - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: net wifi - Ustawienia dla sieci (...) nie są zgodne z wymaganiami sieci (/net-wifi-ustawienia-dla-sieci-nie-sa-zgodne-z-wymaganiami-sieci-43630-t)



net wifi - Ustawienia dla sieci (...) nie są zgodne z wymaganiami sieci - MsBubbles85 - 24.01.2015 22:56

Zakładam nowy wątek, choć ten sam problem występował już wcześniej na forum - zaproponowane tam rozwiązania nie zadziałały.

Mianowicie

Mam internet w UPC, wszystko działało dobrze (na Windowsie 7). Niestety musieliśmy zmienić router. Wpisałam dane nowej sieci do komputera i sieć działała przez kilka godzin, po czym z nieznanej mi przyczyny przestała się łączyć.
Pojawia się komunikat "Ustawienia dla sieci zapisane na tym komputerze nie są zgodne z wymaganiami sieci"
Nie zmieniałam niczego w ustawieniach - hasło, szyfrowanie - są identyczne.
Próbowałam następujących rzeczy:
- kasowanie wszystkich sieci z Panelu sterowania i dodanie sieci od początku,
- skanowanie programem anty-malware.
Co ciekawe, na wszystkich pozostałych komputerach (3) na których mam system XP sieć działa bez zarzutu, tak samo na smartfonie.
Ratunku!


RE: net wifi - Ustawienia dla sieci (...) nie są zgodne z wymaganiami sieci - Meksyk1968 - 28.01.2015 09:15

Miałem tak u znajomych na ruterze Airlive Gduo, też na Windows7, XP działał bez uwag.
Też wywalało taki komunikat, ale to raz na jaki czas.
Ratunkiem było usunięcie sieci z komputera,ponowne wyszukanie,wpisanie hasła i parę dni był spokój.
Może spróbuj jeszcze zaktualizować firmware rutera.