Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
News Windows 7 Beta wygasa za tydzień - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Newsy i aktualności o Windows 7 (/newsy-i-aktualnosci-o-windows-7-6-f)
+--- Wątek: News Windows 7 Beta wygasa za tydzień (/windows-7-beta-wygasa-za-tydzien-436-t)



Windows 7 Beta wygasa za tydzień - Admin - 25.05.2009 13:56

Ważna informacja, a właściwie przypomnienie dla wszystkich użytkowników systemu Windows 7 w wersji Beta - system przestanie normalnie działać już 1 czerwca.

Zgodnie z polityką wydawania wersji przedpremierowych Microsoftu, wszystkie są one ograniczone czasowo. Oznacza to, że po wygaśnięciu takiej wersji system przestaje się uruchamiać. W przypadku systemu Windows 7 Beta wydanego publicznie w styczniu data wygasania ustalona została na 1 czerwca. Po tej dacie system będzie restartował się co dwie godziny. Następnie 1 sierpnia system w ogóle przestanie się uruchamiać.

Daty te dotyczą jedynie użytkowników systemu Windows 7 w wersji Beta - użytkownicy wydanej w kwietniu wersji Release Candidate są bezpieczni do marca 2010 roku. Niestety bezpośrednie uaktualnienie z wersji Beta do RC jest oficjalnie nieobsługiwane, ale istnieją pewne triki, które pozwalają na obejście tej niedogodności. Wszystkim użytkownikom Bety polecamy jednak wykonanie czystej instalacji tak, jak zaleca to Microsoft.

Źródło: dobreprogramy.pl

[Obrazek: win7logo.gif]



RE: Windows 7 Beta wygasa za tydzień - damian-Win2000 - 25.05.2009 17:56

Dobrze napisane tylko BETA, ja mam BUILD 7022 i kiedyś z nudów przestawiłem datę na 2099 i system hulał aż miło Zacieszacz