Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Alert zabezpieczeń - przy próbie instalacji czegokolwiek - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Alert zabezpieczeń - przy próbie instalacji czegokolwiek (/alert-zabezpieczen-przy-probie-instalacji-czegokolwiek-43522-t)



Alert zabezpieczeń - przy próbie instalacji czegokolwiek - frocik - 16.01.2015 22:21

Proszę o to, ponieważ całkowicie zaufałem ustawieniom i rozwiązywaniu problemów z Panelu sterowania. Mam system Windows 7 Home Premium zainstalowany ponownie z Recovery Suite. Wszystkie aktualizacje, łącznie z pełnym skanem przez Windows Defender, a następnie z poprawnie zainstalowanym Security Essentials (też pełnym skanem), wyświetlały monity, że jest ok. Skoro tak, to na próbę chciałem otworzyć mojego pdf-a. Z pozycji wsparcia Microsoftu, że tak to ujmę, chciałem zainstalować Adobe Reader i klapa. Uruchom, czy zapisz i uruchom, wyskakuje zawsze: " bieżące ustawienia zabezpieczeń nie zezwalają na pobranie pliku. Nie chcę sam coś schrzanić w ustawieniach, by nie narazić się na odinstalowanie przez system niezgodnych zaleceń. Posiadam licencję i już raz spartaczyłem coś, na czym się być może nie znam, jak wprawieni specjaliści.Taki sam problem jest z Fix it oraz innymi próbami instalacji. Będę wdzięczny, ponieważ przeszukałem w pomocy Microsoftu i problem występuje nadal.
P.S. Dla mnie plik to szuflada, a zabezpieczenia to drzwi i klucz, oraz to, co mogę otworzyć z konkretnego miejsca.
P.S.
Już po kłopotach. Fix it został uruchomiony i mam cichą nadzieję, że w całym systemie śmigać będzie wszystko poprawnie.