Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z kontem Administratora - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problem z kontem Administratora (/problem-z-kontem-administratora-4348-t)



Problem z kontem Administratora - magik-thc - 08.02.2010 11:13

Witam, mam wielki problem nie mogę zalogować się jako admin, tylko loguje mnie jako gość o tej samej nazwie co miałem konto admina nie wiem co z tym zrobić?


RE: Problem z kontem Administratora - War_3_ - 08.02.2010 11:25

Wejdź do trybu awaryjnego i tam zaloguj się na prawdziwego admina.
Potem zmień sobie opcje tego konta, żeby było aktywne i wyświetlało się przy uruchamianiu systemu.


RE: Problem z kontem Administratora - magik-thc - 08.02.2010 11:30

No właśnie bo ja chciałem aby mi automatycznie logowało bez klikania to wszedłem w opcje Znaczek Windows plus R i wpisałem control userpasswords2 i tam ustawiłem nazwę konta jakie ma być logowane automatycznie i od tej pory to moje konto admina jest kontem gościa.


RE: Problem z kontem Administratora - War_3_ - 08.02.2010 11:34

Chyba nie ma możliwości zmiany wbudowanego admina na gościa? Czy chodzi Ci o Swoje konto z uprawnieniami admina?


RE: Problem z kontem Administratora - magik-thc - 08.02.2010 11:37

Tak, nie wiem jak się zalogować na swoje konto admina jak wpisuje nazwę to i tak loguje mnie jako gość.


RE: Problem z kontem Administratora - War_3_ - 08.02.2010 11:40

(08.02.2010 11:37)magik-thc napisał(a):  Tak, nie wiem jak sie zalogowac na swoje konto admina jak wpisuje nazwe to i tak loguje mnie jako gosc.

Tak na które pytanie? Bo już się zgubiłem.
Masz wbudowanego admina i usera z uprawnieniami admina. Który się loguje jako gość?


RE: Problem z kontem Administratora - magik-thc - 08.02.2010 11:47

Moje konto o powiedzmy nazwie Admin jest logowane jako gość, a nie jako Administrator stało się to po wejściu i ustawieniu automatycznego logowania i tam też wpisałem jakie konto ma się logować automatycznie czyli ten Admin tylko że teraz jestem logowany nie jako Admin tylko gość.

Czyli co format czy jest szansa na przywrócenie mojego konta admina?


RE: Problem z kontem Administratora - slump - 08.02.2010 13:16

Na forum był podobny przypadek. Po konsultacjach z MS okazało się, że trzeba od nowa zainstalować Windows bo jest to nie do naprawienia.