Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Poważny problem z bluetooth - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Inne (/inne-11-f)
+--- Dział: Pozostałe systemy Windows (/pozostale-systemy-windows-31-f)
+--- Wątek: Poważny problem z bluetooth (/powazny-problem-z-bluetooth-43406-t)



Poważny problem z bluetooth - zaochn - 07.01.2015 19:54

Witam serdecznie. Co prawda mój problem dotyczy win8, ale bardzo proszę was o pomoc gdyż nigdzie nie mogę odszukać odp, rady na mój problem.

Sprawa wygląda tak, że nagle (dosłownie nagle) bluetooth zniknął z mojego laptopa, przy próbie instalacji sterownika lenovo (laptop lenovo G500) wyskakuje komunikat : "No Appropriate Driver to be installed" Dopiero po ściągnieciu innego sterownika ze strony Lenovo instalacja rusza, ale podczas niej wyskakuje "Nie wykryto żadnego urządzenia Bluetooth. Aby kontynuować instalację należy upewnić się, że urządzenie Bluetooth jest prawidłowo podłączone".
W managerze urządzeń po Bluetooth ani śladu.

Jakieś pomyły, proszę o pomoc, pozdrawiam.


RE: Poważny problem z bluetooth - irocket - 07.01.2015 20:14

Laptop nie ma jakichś fizycznych przycisków od Bluetooth lub np kombinacji Fn+coś odpowiadającej za włączanie / wyłączanie BT?


RE: Poważny problem z bluetooth - zaochn - 07.01.2015 20:19

(07.01.2015 20:14)irocket napisał(a):  Laptop nie ma jakichś fizycznych przycisków od Bluetooth lub np kombinacji Fn+coś odpowiadającej za włączanie / wyłączanie BT?

Nope, dodam,że jeszcze wczoraj, wszysko było w jak najlepszym pożądku, dziś co prawda robiłem aktualizacje, ale bluetooth padł przed ich instalacją.


RE: Poważny problem z bluetooth - Meksyk1968 - 09.01.2015 10:28

Widzi ten Bluetooth w BIOS.
Może jeszcze odpal jakiegoś Linuksa z CD tam powinno wykryć Bluetooth.