Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Aktualizacja Windows 7 RTM do sklepowej (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Aktualizacja Windows 7 RTM do sklepowej (rozwiązany) (/aktualizacja-windows-7-rtm-do-sklepowej-rozwiazany-4301-t)



Aktualizacja Windows 7 RTM do sklepowej (rozwiązany) - magnevox - 06.02.2010 18:46

Cześć
Mam wersje RTM siódemki Ultimate, teraz w szkole dostaliśmy loginy do MSDN AA na Windows 7 Professional i chciałbym zrobić upgrade do tej wersji. Jest taka możliwość?


RE: Ustawienia itd Windows 7 aktualizacja - War_3_ - 06.02.2010 18:51

Niestety nie ma. Czeka cię nowa instalacja.


RE: Aktualizacja Windows 7 RTM do sklepowej - magnevox - 06.02.2010 19:05

A jakieś zapisanie ustawień, np żebym nie musiał od nowa gier instalować?


RE: Aktualizacja Windows 7 RTM do sklepowej - War_3_ - 06.02.2010 19:23

O ile nie masz gier na partycji systemowej, to zostaną normalnie tak jak są, reszta danych tak samo.
Niestety ustawienia typu ustawienie okien, kompozycje pulpitu raczej pójdą i zrobią "papa".


RE: Aktualizacja Windows 7 RTM do sklepowej - slump - 06.02.2010 19:33

Możesz spróbować zrobić tak. Jak już masz wypalony obraz na DVD to z z poziomu posiadanego Windowsa uruchom plik setup.exe na DVD i wybierz uaktualnienie. Prawie nic nie stracisz i powinien zrobić wersję jaka ma instalator. Ryzyka brak. A poza tym rtm i to co dali jako fial jest niemal identyczne.


RE: Aktualizacja Windows 7 RTM do sklepowej - magnevox - 06.02.2010 20:24

Czyli jak spróbuje tak zrobić, to wszystkie usługi które wyłączyłem jak i syfy które mogą siedzieć też pozostaną?


RE: Aktualizacja Windows 7 RTM do sklepowej - War_3_ - 06.02.2010 21:17

Teoretycznie tylko doda brakujące pliki i niektóre podmieni na nowsze.
Więc najprawdopodobniej usługi zostaną jak są.
Co do syfów... To nie format dysku więc zostaną, chyba, że będziesz robił czystą instalację (nie aktualizację).


RE: Aktualizacja Windows 7 RTM do sklepowej - magnevox - 06.02.2010 21:55

Aha, dzięki juz wszystko wiem. Rep ++ Zacieszacz