Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Zrywanie internetu router tp-link wr843nd - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Zrywanie internetu router tp-link wr843nd (/zrywanie-internetu-router-tp-link-wr843nd-42997-t)



Zrywanie internetu router tp-link wr843nd - dawid8896 - 10.12.2014 00:36

Tak jak w temacie chciałem podzielić internet stacjonarny z Orange, ale coś się nie da pierwszy router to ZTE ZXV10 W300 wysyła dalej do tp-link wr843nd w trybie wisp, ale tylko jak połącze się z zte to tp-link znika i ma trudności z podłączeniem się w tym samym czasie jak jestem podłączony do zte czy ten zte może tak działac, jak opisałem czy tylko może wysyłać sygnał do laptopa a do tp-link już nie pozdrawiam.


RE: Zrywanie internetu router tp-link wr843nd - thermalfake - 10.12.2014 09:09

Napisz to jeszcze raz w zrozumiałej formie, nie w jednym bardzo długim zdaniu. Pokaż zrzuty ekranowe ustawień oraz statusów urządzeń przed podłączeniem jak i po (nie napisałeś czy to przez wlan czy ethernetem).


RE: Zrywanie internetu router tp-link wr843nd - dawid8896 - 10.12.2014 14:21

Napisałem, że bezprzewodowo, czyli wiadomo, że wlan poprostu zte wysyła bezprzewodowo sygnał przez WiFi do tp-link, ale jak korzystam z internetu w tym samym czasie na zte to nie ma internetu na tp-link i coś próbuje się tp-link połączyć, że internet jest na kilka sekund a później znika sygnał tp-linka przez cały czas jak jestem podłączony komputerem z zte nie dam rady zrobić tych zrzutów ekranu, bo komputer jest w naprawie jednie w telefonie mogę zrobić napis jakie konkretne chcesz te okna z ustawieniami.


RE: Zrywanie internetu router tp-link wr843nd - thermalfake - 15.12.2014 23:49

Od czego masz kabel ethernet wpiąć się do każdego urządzenia na adres IP i wykonać zrzuty ekranowe statusów oraz podstawowych ustawień. Jak wróci komputer z naprawy zrób je i ewentualnie wtedy możemy się bawić dalej. Bez komputera to ja nie mam za bardzo co konfigurować.
Na telefonie zainstaluj sobie Inssider'a (dla andka z Google Play) i pokaż zakładkę Networks. Z ciekawości bo może jakieś inne urządzenie zakłóca skutecznie lub sąsiad obok postawił sieci bezprzewodowa na tym samym kanale.