Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Fallout 3 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Fallout 3 (/fallout-3-429-t)



Fallout 3 - shadow - 23.05.2009 09:21

Witam!!
Czy ktoś ma doświadczenia z Fallout 3.
Gra chodziła kilka dni bez problemu teraz nagle zawiesza się podczas używania VATS.
Nie wiem czy to wina Windows 7 RC czy to coś z grą, jeżeli ktoś gra i działa poprawnie proszę o info.


RE: Fallout 3 - damian-Win2000 - 23.05.2009 09:59

z grą proponuje zachowaj saveda i zrób reinstalację gry.
Proponuje również zaktualizuj swojego RC do Build 7127 + officialne spolonizowanie od MS.


RE: Fallout 3 - ZooM - 23.05.2009 10:28

wina gry, jest zbuggowana tragicznie, mi po pewnym czasie w ogole przestala sie wlaczac na XP, nawet reinstalacja nie pomogła,
a mam oryginał, i jak tu nie podsumowac że szkoda kasy na takie buble :/


RE: Fallout 3 - shadow - 25.08.2009 13:47

Po zainstalowaniu RTM problem znikłUśmiechnięty


RE: Fallout 3 - tbadoo - 05.09.2009 03:25

A ja mam problem z sejwami. Otóż:
Trzymam swoje stare pliki save w katalogu Moje dokumenty. Jak przy każdej reinstalacji nowego systemu zmieniam domyślny katalog Moje dokumenty (lub też ścieżkę do niego) na ten który mam na innej partycji niż systemowa. Zrobiłem to samo w W7 RTM 7600. W oknie Mój komputer z lewej strony widniała pozycja Dokumenty, prawoklik i Właściwości, tutaj dałem Uwzględnij folder no i podałem ścieżkę do mojego katalogu Moje dokumenty na innej partycji. Dodało go na liście pod spodem pod Moje Dokumenty (na C:\... ) oraz pod Dokumenty publiczne. Dodatkowo zaznaczyłem na nim Ustaw lokalizację zapisu. Po uruchomieniu świeżo zainstalowanej gry niestety nie miałem dostępu do sejwów. Wróciłem więc do okna Dokumentów i zaznaczając pierwszą pozycję Moje dokumenty (ta na C:\... ) kliknąłem Usuń. Gra dalej nie widzi sejwów. Sprawdziłem w katalogu C:\Użytkownicy\... istnieje katalog Moje dokumenty który uprzednio usunąłem z listy, w nim zaś oczywiście My Games\Fallout i dane save nowo zainstalowanej gry. Stwierdziłem iż gra na siłę odwołuje się do domyślnego katalogu Moje dokumenty na dysku systemowym, przekopiowałem więc tam swoje stare pliki save. Jednak w dalszym ciągu gra nie widzi ich i nie umożliwia mi wczytanie/kontynuację rozgrywki. Wie ktoś ocb?