Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Brak dostępu do internetu w HP Pavilion dv7-4182sf - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Brak dostępu do internetu w HP Pavilion dv7-4182sf (/brak-dostepu-do-internetu-w-hp-pavilion-dv7-4182sf-42768-t)



Brak dostępu do internetu w HP Pavilion dv7-4182sf - Lucas69 - 22.11.2014 23:53

Wtam,
Mam wielki problem z dostępem do internetu. Wygląda to tak, że łączy się przez Wi-Fi bardzo długo po czym wyskakuje info, że dostęp jest ograniczony. Gdy podłączę kabel w miejscu :kabel jest odłączony pojawia się po prostu napis włączony. nie połączony i również internetu nie ma. Antywirusa jakby zablokowało, bo wyskakuje mi jakaś naprawa, która jest zakończona nie powodzeniem a jak chce usunąć go to tak samo. Próbowałem zainstalować ESET'a niby się zainstalował ale się nie włączył i plików do niego nie ma. Zapora systemu Windows jest zablokowana, tzn nie można jej włączyć bo wyskakuje jakiś błąd. Komendy netsh czy jakiekolwiek służące do resetowania połączeń sieciowych które widziałem tu w poprzednich postach nie działają, bo albo czegoś nie znajduje albo jest nieoczekiwany błąd.
Jak mogę sobie poradzić z tym problemem? Punkty przywracania też mi wcięło, są tylko te od dnia w którym to się zaczęło. Drukarka z resztą też przestała chodzić. Ale sprzęt jest sprawny bo miałem zapasowy inny dysk twardy i na nim wszystko działa. Format mógłbym zrobić ale dopiero za 2 tygodnie bo mam tu bardzo dużo danych.
Więc jest jakieś rozwiązanie do tego oprócz formatu?
Pozdrawiam


RE: Brak dostępu do internetu w HP Pavilion dv7-4182sf - LadyInBlue - 23.11.2014 13:47

Przeskanuj komputer Malwarebytes Anti-Malware, chyba coś złapałeś. To co on znajdzie usuń.


RE: Brak dostępu do internetu w HP Pavilion dv7-4182sf - thermalfake - 28.11.2014 00:26

Gdybyś sobie nie poradził to zrób backup danych na osobny dysk/partycję i wykonaj od nowa przywracanie systemu. Jeżeli nie zrobiłeś nośników reccovery to najwyższa na to pora. Nie zapominaj o pielęgnacji w tym również o okresowym wykonywaniu kopii zapasowych i punktów przywracania (mogą być skonfigurowane w harmonogramie). Staraj się także trzymać jak najmniej danych na partycji systemowej. Nie traktuj systemu jak śmietnika.