Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
WMP Informacje o albumie - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: WMP Informacje o albumie (/wmp-informacje-o-albumie-4275-t)



WMP Informacje o albumie - LuqAtMe - 05.02.2010 22:57

Witam,
Jak usunąć z Windows Media Player 12 (WMP) informacje o albumie. Dokładnie chodzi mi o pobrane okładki, albumów z daną mp3.
[Obrazek: mp3o.jpg]
Historia wygląda tak: Kolega przesłał mi mp3, zapisałem ją na pulpicie i miałem zupełnie inną ikonę niż normalna mp3.
[Obrazek: mp3m.jpg]
W tym momencie chyba jakaś informacja się zapisała gdzieś na dysku u mnie. Wkurzała mnie bardzo ta ikona i nie wiedziałem w ogolę jak zmienić żeby wyglądała jak nowa mp3, więc ściągnąłem ją z innego źródła. teraz wygląda to tak jak na rysunku 1., ale informacja dalej o mp3 pozostała. Sądzę, że gdzieś muszą być zapisane te pliki - te covery do okładek, ale nie wiem gdzie.
Proszę o pomoc
Luq-


RE: WMP Informacje o albumie - MAciachPaN - 06.02.2010 00:11

Te informacje o okładce zapisane są w tagach usuniesz je [urln=http://www.mp3tag.de/en/]tym programem[/urln].


RE: WMP Informacje o albumie - LuqAtMe - 06.02.2010 00:31

problem w tym tkwi taki, że już dana mp3 nie ma okładki, jako takiej tylko WMP przypisuje dla tej mp3 tą starą (rys2)


RE: WMP Informacje o albumie - slump - 06.02.2010 00:44

A sprawdzałeś w wmp w ustawieniach na karcie prywatność jak się będzie zachowywać gdy odznaczysz wszystko co związane z pobieraniem z internetu?


RE: WMP Informacje o albumie - LuqAtMe - 06.02.2010 12:50

Wszystko mam powyłączane.


RE: WMP Informacje o albumie - MAciachPaN - 06.02.2010 13:00

A weź zobacz czy nie ma tej okładki w folderze z mp3 może być ukryta.


RE: WMP Informacje o albumie - Dzejkop - 06.02.2010 14:06

Po prostu nie masz okładki w folderze, a w utworach album nie jest określony.


RE: WMP Informacje o albumie - MAciachPaN - 07.02.2010 13:55

Zauważyłem, że okładka pojawia się tylko na pulpicie a w folderach jest normalna ikonka foobara.