Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Brak możliwości ręcznego sortowania zdjęć (plików) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Multimedia i dodatki (/multimedia-i-dodatki-7-f)
+---- Dział: Grafika (/grafika-23-f)
+---- Wątek: Rozwiązany Brak możliwości ręcznego sortowania zdjęć (plików) (/brak-mozliwosci-recznego-sortowania-zdjec-plikow-4268-t)



Brak możliwości ręcznego sortowania zdjęć (plików) - k747 - 05.02.2010 14:52

Sory ale doliczyłem się 235 x 2 możliwych kombinacji sortowania zdjęć w folderze, a ja chcę najzwyczajniej w świecie ręcznie "przeciągnąć i upuścić", a takiej opcji u mnie nie widzę. Jedynie na pulpicie ikony pomimo zadanego sortowania dają się potem "ręcznie " przenosić.


RE: Brak możliwości ręcznego sortowania zdjęć (plików) - War_3_ - 05.02.2010 14:56

Wyłącz auto szeregowanie?


RE: Brak możliwości ręcznego sortowania zdjęć (plików) - k747 - 05.02.2010 15:07

Pod PPM mam tylko: rozmieść według/widok/sortuj wg/grupuj wg/cofni/kopiuj/udostępnij/nowy/właściwości.
Wydaje mi się, że powinna być jeszcze opcja: sortuj według /brak (lub ręcznie)


RE: Brak możliwości ręcznego sortowania zdjęć (plików) - slump - 05.02.2010 15:20

Wiele razy o tym pisaliśmy, takie rozmieszczanie możliwe jest tylko na pulpicie. Od Visty ms usunął te opcję jako możliwość dla innych folderów i nie znane jest do tej porty obejście tego problemu.


RE: Brak możliwości ręcznego sortowania zdjęć (plików) - k747 - 05.02.2010 20:45

Przepraszam w takim razie za ten spam , ale w menu kontekstowym też brakowało mi "wyślij do" i "drzewko", a jednak tę funkcję można dodać do menu kontekstowego. Myślałem więc, że i ręczne rozmieszczanie jest, tylko że "ukryte". Dzięki za objaśnienia, oszczędzi mi to czasu Smutny Było to dla mnie tak absurdalne, że nie brałem nawet takiej możliwości pod uwagę...i próbowałem, próbowałem...