Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Jak ominąć hasło logowania do Windows 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Jak ominąć hasło logowania do Windows 7 (/jak-ominac-haslo-logowania-do-windows-7-4262-t)



Jak ominąć hasło logowania do Windows 7 - Forke - 05.02.2010 12:05

Mam pytanie małe do was jak idzie ominąć hasło logowania do systemu Windows 7 w XP było to banalne no ale na Windows 7 już nie wiem może ktoś z was wie ?


RE: Jak ominac haslo logowania do Windows 7 - War_3_ - 05.02.2010 12:09

A do czego Ci to potrzebne?
Bo na kilometr zalatuje próbą włamania do komputera.


RE: Jak ominac haslo logowania do Windows 7 - Forke - 05.02.2010 12:40

Jaka próbą włamania po prostu potrzebuję ponieważ zapomniałem hasła do kompa. Nie było mnie półtora miesiąca w domu i zapomniałem hasła a formata nie będę robił bo mam tam dużo ważnych plików.


RE: Jak ominac haslo logowania do Windows 7 - Lalik - 05.02.2010 12:46

Jak można zapomnieć własne hasło ? Poza tym jest tam opcja przypomnienia Zadowolony


RE: Jak ominac haslo logowania do Windows 7 - War_3_ - 05.02.2010 12:50

Lub wchodzisz na konto admina i resetujesz sobie hasło. Ostatecznie tryb awaryjny -> konto administratora -> reset hasła użytkownika.


RE: Jak ominac haslo logowania do Windows 7 - Forke - 05.02.2010 12:58

Jak wyłączam kompa to i daje F8 i tryb awaryjny dalej wyskakuje mi ramka do zalogowania się


RE: Jak ominac haslo logowania do Windows 7 - MAciachPaN - 05.02.2010 14:04

Możesz hasełko zresetować specjalnym linuxem
Do pobrania [urln=http://mirror.tuxinator.org/trinityhome/trinity-rescue-kit.3.3-build-334.iso]TU.[/urln]
Botujesz go normalnie z płyty jak ci się załaduje to piszesz w konsoli
Kod:
winpass -u irfad
A dalej według instrukcji, powodzenia.


RE: Jak ominac haslo logowania do Windows 7 - Irek. - 05.02.2010 14:24

Jest kombinacja klawiszy ,którą otwierasz bez hasła.
Zadzwoń do MS to Ci powiedzą.


RE: Jak ominąć hasło logowania do Windows 7 - slump - 05.02.2010 15:17

Czy na tym kompie są inne konta administratorskie na które możesz się zalogować?
W trybie awaryjnym powinno być dodatkowe konto administrator na nie się logujesz i z jego poziomu możesz zresetować hasło do swojego profilu. Jeśli nie dasz rady to tak jak MAciachPaN napisał.


RE: Jak ominąć hasło logowania do Windows 7 - tit18 - 07.12.2010 20:52

Odświeżam. Drodzy konopni przyjaciele, wygrał ze mną komputer. Dwa konta. Mój administrator, drugie brata, do którego mam dostęp. Do swojego zapomniałem! 3 godziny temu zmieniałem i coś ********* totalnie.


RE: Jak ominąć hasło logowania do Windows 7 - Okama - 04.07.2012 11:51

(07.12.2010 20:52)tit18 napisał(a):  Odświeżam. Drodzy konopni przyjaciele, wygrał ze mną komputer. Dwa konta. Mój administrator, drugie brata, do którego mam dostęp. Do swojego zapomniałem! 3 godziny temu zmieniałem i coś ********* totalnie.
to wchodzisz na konto brata ( o ile nie ma założonej kontroli rodzicielskiej) wchodzisz w panel sterowana>narzędzia administracyjne>zarządzanie komputerem>zakładka użytkownicy i grupy lokalne>użytkownicy> wtedy kilkasz na nazwe swojego konta prawym przyciskiem myszy i ustawienie hasła następnie kontynuuj i klikasz ok nie wpisując żadnego hasła i masz zresetowane