Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem przy włączaniu komputera - trzeba wciśnąć F11 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Problem przy włączaniu komputera - trzeba wciśnąć F11 (/problem-przy-wlaczaniu-komputera-trzeba-wcisnac-f11-42508-t)



Problem przy włączaniu komputera - trzeba wciśnąć F11 - misia12 - 02.11.2014 17:16

Nie moge uruchomic komputera zeby zalogowal sie do normalnego dzialania a jak wlaczam go to wyskakuje
Press F11 for Boot Menu
Dual-Chanmel Menory Mode 3072MB ok. Co mam zrobic zeby zaczol pracowac normalnie


RE: Witam potrzebuje waszej pomocy - thermalfake - 02.11.2014 17:42

Abra kadabra czary mary.....
Masz jakiś problem ze sprzętem zanim następuje rozruch systemu. Więc proszę wykonać fotkę z ekranu i ją tu wstawić ponieważ Twój opis zupełnie jest nieprzydatny.
Mogę tylko podejrzewać iż problem może występować na płycie głównej MSI lub Asrock.
Strzelam - brak zasilania dysku twardego, uszkodzony dysk albo problem ze SMART dysku.
Dopóki nie zobaczę fotki nie wypowiem się.


RE: Witam potrzebuje waszej pomocy - Maxim128 - 02.11.2014 19:10

Jeśli chodzi o to że nie wyświetlają się dyski i zatrzymuje się na teście pamięci - spróbuj wyłączyć zasilacz przełącznikiem z tyłu, a następnie włączyć z powrotem. Sam mam tak czasami i u mnie to pomaga.


RE: Problem przy włączaniu komputera - trzeba wciśnąć F11 - thermalfake - 08.11.2014 22:41

Czy nadal potrzebujesz pomocy czy mamy zamknąć wątek bo widzę iż się logujesz ale milczysz. Wrzucenie zdjęcia ekranu w miejscu gdzie się zatrzymuje z komórki to nie jest ogromny problem. Zawsze kogoś można poprosić na miejscu.