Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Czy klucz z 32bitowej wersji pasuje do 64bitowej ? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Czy klucz z 32bitowej wersji pasuje do 64bitowej ? (/czy-klucz-z-32bitowej-wersji-pasuje-do-64bitowej-42348-t)



Czy klucz z 32bitowej wersji pasuje do 64bitowej ? - Onyxer - 19.10.2014 18:35

Witam, przeszukałem już wiele forów i nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi na moje pytanie, jedni mówią tak, drudzy nie.

Otóż chcę się przesiąść z 32bitowej wersji systemu Windows 7 Home Premium na 64bitową wersję Windows 7 też w wersji home premium. Przy zakupie komputera dostałem jedną płytkę z windowsem w wersji 32bitowej oraz posiadam oryginalny klucz. Pytanie brzmi : czy klucz z wersji 32bitowej (oem no bo jedną płytkę dostałem) będzie legalnie pasował do architektury x64 ?


RE: Czy klucz z 32bitowej wersji pasuje do 64bitowej ? - thermalfake - 19.10.2014 18:57

Tak, będzie pasował. Potwierdzi to pomoc techniczna MS. Jedyne co musisz zrobić to zdobyć nośnik z x64 gdyż jak już napisałeś w odróżnieniu od box'a w oem'ach nie ma obu wersji nośników. To jest zapis licencyjny stosowany od Visty.


RE: Czy klucz z 32bitowej wersji pasuje do 64bitowej ? - Onyxer - 19.10.2014 19:19

No i problem rozwiązany, dzięki i pozdrawiam społeczność Uśmiechnięty