Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Dziwny problem z USB - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Dziwny problem z USB (/dziwny-problem-z-usb-42173-t)



Dziwny problem z USB - Tsuku - 02.10.2014 20:03

Witam, mam problem z laptopem Acer Aspire 5552g. Otóż po lewej stronie mam jeden port USB gdzie zawsze mam myszkę, chciałem ją przełożyć na prawy port (2 porty) ale na tym bliżej DVD pokazywało co chwila dymek "Nie rozpoznano urządzenia USB" i co chwila wydawało dźwięk wkładania i wyjmowania jakiegoś urządzenia USB a na tym dolnym nic się nie działo. Próbowałem odinstalować myszkę zainstalować zresetować laptop itp. nic to nie dało.

Spróbowałem z dwoma innymi urządzeniami na USB (myszka i klawiatura), To samo!!

System: Windows 7 64 bit
Sterowniki wszystkie zaktualizowane (nawet niekiedy wyższa wersja niż Acer przeznaczył do tego modelu
Wszystko inne działa na tych portach poprawnie (to co nie wymaga sterowników, typu: Pendrive i wiatraczek

Czekam na waszą pomoc!!


RE: Dziwny problem z USB - irocket - 02.10.2014 20:30

Możliwe, że jest uszkodzony port USB, próbowałeś po wpięciu myszy spróbować np wyciągnąć wtyczkę 1mm, albo np docisnąć ją na dół / podciągnąć do góry / na boki (z wyczuciem)?


RE: Dziwny problem z USB - Tsuku - 02.10.2014 21:54

Pisalem pendrive itp dziala. Jutro po szkole (technikum) sprawdze Cwaniak ale nie sadze aby pomoglo.

Przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z telefonu Uśmiechnięty


RE: Dziwny problem z USB - Tsuku - 03.10.2014 20:09

Nic nie dało, czekam na dalsze sugestie Uśmiechnięty