Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Windows 7 Ultimate problem z uploadem na różnych hostingach - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Windows 7 Ultimate problem z uploadem na różnych hostingach (/windows-7-ultimate-problem-z-uploadem-na-roznych-hostingach-4215-t)



Windows 7 Ultimate problem z uploadem na różnych hostingach - szponder - 03.02.2010 21:00

Witam
Posiadam Windows 7 Ultimate i mam taki problem:

Wysyłam coś na przeklej.pl zippyshare.pl lub inny hosting. I s ogromną prędkoscią się plik przesyła.
Na przeklej pokazuje mi informację:
Kod:
Próba wgrania plików zakończyła się niepowodzeniem.
Uwaga! Przyczyną problemów może być oprogramowanie
zabezpieczające komputer.
Brak przesłanych danych o plikach.

Wyłączałem AntVirusa + Defendera i różne pierdółki i dalej to samo.

Na zippyshare jest całkiem inaczej.
Ładuję plik i ładuje tak bez końca.
Lub
Zero Reakcji.

A tutaj 2 filmiki jak to działa:

Jak działa na przeklej:
Kod:
http: //www.przeklej.pl/plik/przeklej-avi-00094f1ku

i jak działa na zippyshare
Kod:
http: //www.przeklej.pl/plik/zippyshare-avi-00094f03p



RE: Windows 7 Ultimate problem z uploadem na różnych hostingach. - Lalik - 03.02.2010 21:06

Wyłączałeś zaporę bądź firewalla nie wiem co używasz?


RE: Windows 7 Ultimate problem z uploadem na różnych hostingach. - szponder - 03.02.2010 21:13

Wyłączałem.


RE: Windows 7 Ultimate problem z uploadem na różnych hostingach. - Lalik - 03.02.2010 21:23

Masz jakiś ruter ? Może na ruterze masz firewalla albo twój dostawca netu blokuje ? Sprawdzałeś to ?


RE: Windows 7 Ultimate problem z uploadem na różnych hostingach. - szponder - 03.02.2010 21:57

Mam router. (Jak sprawdzić czy mam firewall'a na Routerze ?)

Czy blokuje ? Nie wiem, bo gdy dam na przeklej.pl dam na "Problem z wgraniem? Kliknij tutaj" to wysyła normalnie, ale tylko jeden plik.


RE: Windows 7 Ultimate problem z uploadem na różnych hostingach. - Lalik - 03.02.2010 22:05

Musisz wejśc w konfigurację rutera jeśli tam będzie firewall zobaczysz go, a co do blokowania może mieć jakieś ograniczenia i jeden plik idzie Zadowolony


RE: Windows 7 Ultimate problem z uploadem na różnych hostingach. - szponder - 04.02.2010 11:34

Nie, nie mam firewall'a na routerze.


RE: Windows 7 Ultimate problem z uploadem na różnych hostingach. - trixo - 04.02.2010 12:12

Jaki masz router ?


RE: Windows 7 Ultimate problem z uploadem na różnych hostingach. - szponder - 04.02.2010 12:15

Jazztel adsL2 + Router
Model: CT-5361


RE: Windows 7 Ultimate problem z uploadem na różnych hostingach. - trixo - 04.02.2010 12:21

Hmm.... niby normal żadnych wiesz żeby jakaś kicha była , no ale..
Ja miałem podobnie na przeklej , znaczy w sumie tak samo bo miałem ten sam komunikat , ale tylko i wyłącznie przy plikach o bardzo dużym MB (8ooMB) .Ile ma ten plik który ładujesz ? Spróbuj załadować na uploadhyper.com (stamtąd szybko nie znikną Cwaniak Zadowolony ) mimo tego, że nie ma jak nar azie tam możliwości stworzenia konta , a jakiego masz apropo antywira ? i jaka masz prędkość internetu ?


ps. Widzę ze masz Deadmau5 Zacieszacz Uśmiechnięty Zadowolony wymiata !


RE: Windows 7 Ultimate problem z uploadem na różnych hostingach. - szponder - 04.02.2010 13:12

Neta mam 20 MB.
AntiVirus ESET NOD 32

Już naprawiłem Problem. Wersja systemu była pomieszana. (od początkubyło z nią cos nie tak)
Zrobiłem re'install i wszytsko ładnie działa.

z góry dziękuję.

P.S.
Tak jak mówisz, Deadmau5 wymiata.