Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Wyblakłe kolory na niektórych filmach z YT - HTML5 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Wyblakłe kolory na niektórych filmach z YT - HTML5 (/wyblakle-kolory-na-niektorych-filmach-z-yt-html5-41943-t)



Wyblakłe kolory na niektórych filmach z YT - HTML5 - kamilooo - 10.09.2014 19:29

Temat może wydawać się dziwny, ale problem naprawdę istnieje. Otóż na części filmów z YT mam wyblakłe kolory - widać to szczególnie po czerni, gdy film jest w nieprawidłowych proporcjach. Co ciekawe włączając ten sam na IE problem nie występuje do czasu włączenia HTML5. Nigdy nic nie grzebałem w sterownikach w sprawie kolorów. Dodam, że niedawno nawet robiłem format (nie przez to) i problem nadal jest.
Spotkał się kiedyś ktoś z czymś takim?


RE: Wyblakłe kolory na niektórych filmach z YT - HTML5 - Maxim128 - 15.09.2014 14:45

Kolory są takie przy 360p czy w HD? Bo jeśli w HD, to mam to samo. Czerń jest po prostu szara.


RE: Wyblakłe kolory na niektórych filmach z YT - HTML5 - kamilooo - 15.09.2014 14:58

Temat do zamknięcia. Pomogło ustawienia, aby za kolory w filmach odpowiadał sterownik NVIDIA oraz przestawienie tonacji kolorów z "Ograniczony" na "Pełny".