Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Instalowanie systemu windows kod bledu 0x80070570 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Instalowanie systemu windows kod bledu 0x80070570 (/instalowanie-systemu-windows-kod-bledu-0x80070570-41910-t)



Instalowanie systemu windows kod bledu 0x80070570 - adbej90 - 07.09.2014 12:46

System windows nie moze zainstalowac wymaganych plikow.Plik moze byc uszkodzony lub nie istnieje.Upewnij sie ze wszystkie pliki niezbedne do instalacji sa dostepne a nastepnie ponownie uruchom instalacje.Kod bledu 0x80070570
Instalowalem na jednej kosci 2gb i sprawna.Wlozylem oryginalna plyte z windowsem sciagnieta z msdn i jak sie instaluje do 58% to wywala kod bledu.Dyski widzi.Gniazda sa podlaczone.Wcześniej takiego bledu nie bylo jak instalowalem Windowsa.Czego to jest problem? To sie dzieje za kazdym razem taki blad.Pomozcie mi! Jak ten blad wyelminowac bo jak formatowalem dysk to dzieje sie za kazdym razem.Juz nie wiem jak to naprawic.Pomocy i doradzcie mi cos by sie tego pozbyc.

Temat do zamkniecia.Plyta z windowsem zle sciagnieta.Uzylem innej plyty i dziala.Pominalem blad.