Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Przywrócenie systemu z recovery po formacie C: - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Przywrócenie systemu z recovery po formacie C: (/przywrocenie-systemu-z-recovery-po-formacie-c-41752-t)



Przywrócenie systemu z recovery po formacie C: - nos1985 - 23.08.2014 18:27

Witam,

Problem dotyczy laptopa Toshiba c660-26H z Windows 7 64 bit. Wczoraj przez własną głupotę spowodowałem wyłączenie komputera podczas przywracania systemu z recovery. Stan zaawansowania jak pamiętam wynosił 3%. Po próbie włączenia pojawił się komunikat bootmgr is missing, press ctrl+alt+del. Próbowałem wejść do menu recovery przyciskiem 0, później F8 lecz bez rezultatów. Wyciągnąłem dysk z komputera, podpiąłem go do drugiego i sformatowałem partycję C - nie wiem po co ale tak zrobiłem. Oczywiście w niczym to nie pomogło.

Mój dysk posiada dwie partycje - C oraz D, na której znajduje się katalog HDD Recovery. Posiada również trzecią ukrytą partycję odzyskiwania (screeny poniżej). Moje pytanie brzmi jak teraz przywrócić oryginalny system?

[Obrazek: 8df8c92e36cc.jpg]

[Obrazek: 28cb62f9e4cb.jpg]


RE: Przywrócenie systemu z recovery po formacie C: - thermalfake - 25.08.2014 23:24

Większą głupota od odcięcia zasilania było nie wykonanie nośnika recovery, myśląc. że zawsze metoda przywracania z dysku będzie działać a to w którymś momencie może zaskoczyć.
Niżej jest ręczna metoda, będziesz potrzebował nośnika oem z x64 (wersja obojętna).
Po przywróceniu bezwzględnie wykonaj nośnik przywracania fabrycznym oprogramowaniem Toshiby.
http://windows7forum.pl/problem-z-wlaczeniem-komputera-nie-chce-zaladowac-systemu-6117-t?pid=115813#pid115813


RE: Przywrócenie systemu z recovery po formacie C: - Maxim128 - 06.09.2014 17:47

Autor nie interesuje się wątkiem - zamykam. Temat może zostać otwarty na prośbę autora.