Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Przywieszający się pasek zadań bez możliwości dodawania skrótów.... - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Przywieszający się pasek zadań bez możliwości dodawania skrótów.... (/przywieszajacy-sie-pasek-zadan-bez-mozliwosci-dodawania-skrotow-41654-t)



Przywieszający się pasek zadań bez możliwości dodawania skrótów.... - YatoKami - 14.08.2014 18:14

Witam. Posiadam Win 7 Prof. x64.

Przywiesza mi sie pasek zadań to znaczy staje się nie aktywny, żadna ikona nie jest aktywna. Wciskając ctrl+ alt+del i wracając z powrotem na pulpit, wszystko znowu staje się aktywne na jakiś czas ( z okienkami w przeglądarkach jest tak samo, by z jednego okienka np.: YT przechodzę na inną stronę to by ją używać np.: Twitch , to musze kliknąć na pasek zadań dopiero wtedy na danej stronie mogę cokolwiek działać )
Przypinanie skrótów do paska zadań jest możliwe tylko i wyłącznie poprzez prawy guzik myszy na ikonie otwartego programu ( czyli przypnij do paska zadań )

Stało się to przed formatem - po formacie nadal występują te problemy ( nic w systemie nie zmieniałem )
Problem jest wkurzający. Proszę o pomoc. I z góry dziękuję za próby rozwiązania problemu.