Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Aktualizacja Windows Vista do Windows 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Aktualizacja Windows Vista do Windows 7 (/aktualizacja-windows-vista-do-windowsa-7-4157-t)



Aktualizacja Windows Vista do Windows 7 - verner - 01.02.2010 16:49

Zakupiłem laptopa z oprogramowaniem Windows Vista w takim terminie, że mogłem wymienić go na Windows 7 . Przysłano mi płytę z aktualizacją. Próbowałem jej dokonać , ale w punkcie 2 ( przy skanowaniu systemu ) pokazuje mi się informacja, że nie można zeskanować i aktualizacja zostaje przerwana . Powtarzałem próbę kilkakrotnie ale za każdym razem jest to samo . Proszę o rade . : )


RE: Aktualizacja Windows 7 - Lalik - 01.02.2010 16:52

Wyłącz antywirusa i wszystkie programy działające w tle, jeśli dalej będzie występował problem pozostanie Ci zawsze czysta instalacja.


RE: Aktualizacja Windows Vista do Windows 7 - slump - 02.02.2010 01:36

Opisz dokładniej problem, co jest skanowane i jaki jest dokładnie komunikat błędu?


RE: Aktualizacja Windows Vista do Windows 7 - verner - 03.02.2010 17:13

(02.02.2010 01:36)slump napisał(a):  Opisz dokładniej problem, co jest skanowane i jaki jest dokładnie komunikat błędu?

Dokładny komunikat to : Skanowanie systemu. Przeskanowanie informacji zakończyło się niepowodzeniem. Włóż nośnik ponownie i przeprowadź aktualizację.


RE: Aktualizacja Windows Vista do Windows 7 - Lalik - 03.02.2010 19:50

Moim zdaniem jeśli instalator uaktualnienia Cię nie puszcza to nie da rady tego pominąć, i pozostaje czysta instalacja, możesz jeszcze zanim włączysz uaktualnianie przeskanować dysk by wyszukać i ewentualnie naprawić błędy, jednak wydaje mi się że 7 napotyka na takie błędy, że nie jest wstanie przeprowadzić aktualizacji. Pozdrawiam


RE: Aktualizacja Windows Vista do Windows 7 - slump - 04.02.2010 02:19

Jaką wersję Visty ( jaka wersja i ilu bitowa) do jakiej wersji ( wersja i ile bitów) Windows 7 starasz się aktualizować?

Pamiętaj, że o przyznaniu Ci tego nośnika decydował tylko czas zakupu sprzętu, ale już możliwość przeprowadzania aktualizacji jest bardziej skomplikowana.

Poczytaj sobie tu: [urln=http://windows.microsoft.com/pl-PL/windows7/help/upgrading-from-windows-Vista-to-windows-7]co i jak[/urln]

Daj odp na pytania, i czy z informacji która podałem nie wynika niemożliwość aktualizacji. Jeśli wszystko będzie ok będziemy starać się pomóc, jeśli nie to niestety nie będziemy w stanie pomóc.

Link który podałem ma u góry zakładki, nie omiń ich.