Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Samoczynne zmniejszyła się czcionka pod ikonami na pulpicie? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Samoczynne zmniejszyła się czcionka pod ikonami na pulpicie? (/samoczynne-zmniejszyla-sie-czcionka-pod-ikonami-na-pulpicie-41352-t)



Samoczynne zmniejszyła się czcionka pod ikonami na pulpicie? - mauri - 21.07.2014 10:58

Bez mojej ingerencji nagle czcionka w opisach ikon na pulpicie (to okienko po "najechaniu" myszką) zmniejszyła się znacznie. Nie wiem nawet jak to się nazywa: Title Font? Jak przywrócić pożądany rozmiar?


RE: Jak zmienić czcionkę Title Font? - beabea - 21.07.2014 13:27

[Obrazek: iBalKHCfyS2Se.png]

- A te ustawienia sprawdzałeś?


RE: Jak zmienić czcionkę Title Font? - mauri - 22.07.2014 09:33

Sprawdzałem: i teraz i przedtem jest 100%.


RE: Samoczynne zmniejszyła się czcionka pod ikonami na pulpicie? - beabea - 23.07.2014 06:07

Panel sterowania -> Personalizacja -> Kolor okna -> Zaawansowane ustawienia wyglądu:

[Obrazek: czcp.png]

Tutaj też sprawdzałeś?


RE: Samoczynne zmniejszyła się czcionka pod ikonami na pulpicie? - mauri - 23.07.2014 18:00

Tymczasem popsuło mi się jeszcze to i owo (np. bez mojej ingerencji ikony pulpitu ułożyły się alfabetycznie i zwiększył się podpis ikon) więc przywróciłem system do stanu sprzed 6 dni (ostatni możliwy) i wszystko jest OK. Ta opcja, którą proponujesz rzeczywiście zwiększa czcionkę w okienku Title ale również zwiększa opis ikony. A u mnie opis ikony był normalny a Title znacznie zmniejszony. Pewnie jest to sprawa z gatunku niewiadomych: takich spraw jest więcej...


RE: Samoczynne zmniejszyła się czcionka pod ikonami na pulpicie? - irocket - 23.07.2014 18:17

To w takim razie instalujesz MBAM i skanujesz cały system, robisz logi programem OTL i wrzucasz, potem któryś z modów przenosi wątek do działu logi.


RE: Samoczynne zmniejszyła się czcionka pod ikonami na pulpicie? - mauri - 24.07.2014 11:52

Dziękuję; jak się coś pochrzani to użyję MBAM itd...


RE: Samoczynne zmniejszyła się czcionka pod ikonami na pulpicie? - Asmod96 - 30.07.2014 17:08

Jeśli oprócz czcionki zmniejszyły się też ikony to spróbuj poruszać rolką myszy trzymając jednocześnie CTRL Cwaniak