Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Błąd przy podłączeniu 16 gb pendrive - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Błąd przy podłączeniu 16 gb pendrive (/blad-przy-podlaczeniu-16-gb-pendrive-41318-t)



Błąd przy podłączeniu 16 gb pendrive - LanoMC - 17.07.2014 14:22

Hej mam problem z podłączeniem pendrive 2.0 do 3.0 oczywiście USB, inni pendrive wchodzi i mogę robić na nim wszystko, ten drugi nie jest absolutnie wykrywany przez komputer, uważa on że nie jest on podłączony, odrazu mówię że Format odpada na wstępie, mam tam potrzebne dane.

Dodam zę występuje to na każdym komputerze.

X2- Błąd występuje na trzech komputerach w ten sam sposób.


RE: Błąd przy podłączeniu 16 gb pendrive - thermalfake - 23.07.2014 16:09

Widocznie padł skoro nie jest widoczny już nigdzie.
Skołuj sobie pakiet hirens'a, to jest bootowalne livecd. Odpal pakiet, wybierz Mini XP, włóż pena do portu usb 2.0 i z pulpitu wybierz ikonkę instalowania nowego sprzętu. Jeśli się powiedzie to wiesz co masz z tym zrobić - skopiować dane. W innym wypadku ściągnij sobie z sieci programik ChipEasy_EN_V1.5.6.6 do identyfikacji lub coś tego pokroju. Możesz to spokojnie zrobić w tym pakiecie, po czym uruchomić aplikację. Nie obiecuję cudów.
Pamięci flash są tak samo zawodne jak dyski.
Niektórzy producenci wypuszczają narzędzia diagnostyczne czy też narzędzia do formatowania niskopoziomowego (w ostateczności o ile nie da się zrobić odzysku domowym sposobem).