Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
System Windows (Windows 7) nie mógł nawiązać połączenia z siecią neostrada. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: System Windows (Windows 7) nie mógł nawiązać połączenia z siecią neostrada. (/system-windows-windows-7-nie-mogl-nawiazac-polaczenia-z-siecia-neostrada-41226-t)



System Windows (Windows 7) nie mógł nawiązać połączenia z siecią neostrada. - ErykBER - 09.07.2014 22:33

Witam mam problem, gdyż po zrestartowaniu całego routera mam problem z 2 komputerem (na głownym z kablem internetowym wszystko działa) - (laptopem - model: DELL INSPIRION N5110 ) przez połączenie bezprzewodowe wyskakuje "System Windows nie mógł nawiązać połączenia z siecią neostrada..." Dodam, że przed zresetowaniem wszystko chodzi doskonale, próbowałem również z funkcją "Adres MAC" lecz też nie pomógł. Gdy próbuję pobrać pliki do karty sieciowej wyskakuje mi: [Obrazek: 17axh16itwu3.jpg]
Dodam też, że na liście kart wyskakuje mi żółty znak przy jednym z urządzeń: [Obrazek: g9amozhptd79.jpg]
+
[Obrazek: 1t6sle44aurd.jpg]