Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Brak połączenia sieci bezprzewodowej w noteboku - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Brak połączenia sieci bezprzewodowej w noteboku (/brak-polaczenia-sieci-bezprzewodowej-w-noteboku-40966-t)



Brak połączenia sieci bezprzewodowej w noteboku - sobledeno682 - 16.06.2014 19:55

Sytuacja wygląda następująco , od nie dawna mam noteboka toshiba satellite C75/ A4/ 5000M/ 8GB/ 1000GB/ Win 7 - został wgrany od razu po zakupie i nie wiem dlaczego ale internet mi nie działa jak nie podłącze kabla internetowego , po prostu mój notebok nie widzi internetu i nie wiem dlaczego czy muszę wgrać jakiś program . A chciał bym żeby mój notebok miał połączenie bezprzewodowe czyli internet bezprzewodowy i wszystko jest już wgrane tylko że nie chce mi się połączyć jak daję na połączenie bezprzewodowe , moje pytanie brzmi co w tej sytuacji musiał bym zrobić żeby mój notebok widział internet bezprzewodowy prosił bym o pomoc i z góry dzięki więc tutaj zamieszczam moje pytanie i z góry dzięki za odpowiedz .

[Obrazek: 53a4f41bb1475908med.png]

[Obrazek: 53e286d30a731fe3med.png]

[Obrazek: 3eaf5dfbc446d2a0med.png]

[Obrazek: 7c3e41ca93ba069amed.png]


RE: Brak połączenia sieci bezprzewodowej w noteboku - dz1kus - 18.06.2014 07:26

W ustawieniach "Panel sterowania\Sieć i Internet\Centrum sieci i udostępniania" powinieneś mieć po lewej stronie coś takiego jak "ustawienia sieci bezprzewodowych" (lub coś w tym stylu) i jak wejdziesz do środka powinieneś mieć airlive. Wejdź w właściwości i ustaw odpowiednie zabezpieczenia i szyfrowania oraz hasło dostępu zgodnie z tym co jest w routerze airlive-a