Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Nagrywanie przez kartę dźwiękową (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Nagrywanie przez kartę dźwiękową (rozwiązany) (/nagrywanie-przez-karte-dzwiekowa-rozwiazany-4095-t)



Nagrywanie przez kartę dźwiękową (rozwiązany) - karimata - 30.01.2010 02:49

Czy w Windows 7 da się nagrać muzykę przez kartę dźwiękową? (Karta Realtek HD Audio). W poprzednim komputerze również była zintegrowana karta Realteka i zainstalowany XP HE i taka możliwość była. Bez problemu nagrywało się muzykę ze ston internetowych,
np. z "Wrzuty.pl" za pomocą rejestratora dźwięku programu AIMP2


RE: Nagrywanie przez kartę dźwiękową - slump - 30.01.2010 03:18

Jeśli będziesz miał sterowniki od karty muzycznej zainstalowane, a urządzenie do nagrywania nie zostanie wyłączone to tak. Tak samo jak na XP będzie to działać. Nawet nie będziesz potrzebować żadnego softu, sam Windows ma rejestrator dźwięku Uśmiechnięty


RE: Nagrywanie przez kartę dźwiękową - karimata - 02.02.2010 01:42

(30.01.2010 03:18)slump napisał(a):  Jeśli będziesz miał sterowniki od karty muzycznej zainstalowane, a urządzenie do nagrywania nie zostanie wyłączone to tak. Tak samo jak na XP będzie to działać. Nawet nie będziesz potrzebować żadnego softu, sam Windows ma rejestrator dźwięku Uśmiechnięty

Trochę lakonicznie, ale poszukałam na forum, poczytałam, zastosowałam i pomogło. Dzięki.