Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Przerwanie instalacji Dark Messajah Of Might & Magic, oraz Codemned (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Rozwiązany Przerwanie instalacji Dark Messajah Of Might & Magic, oraz Codemned (rozwiązany) (/przerwanie-instalacji-dark-messajah-of-might-magic-oraz-codemned-rozwiazany-4091-t)



Przerwanie instalacji Dark Messajah Of Might & Magic, oraz Codemned (rozwiązany) - piecolek - 29.01.2010 21:37

Witam znawców tematu i zaznaczam na samym początku, że posiadam 64bitową wersje 7mki, podczas instalacji wymienionych w temacie wątku gier wyskakuje komunikat , ''Katastrofalny błąd" , albo program setup.exe zakończył działanie. Gry są oryginalne, podobnie jak Windows na którym pracuję . Ustawiałem zgodność plików setup i autorun z Windowsem XP sp 2, 3 a nawet wcześniejszymi. Niestety to nic nie daje. Serdecznie proszę o pomoc. Pozdrawiam.


RE: Przerwanie instalacji Dark Messajah Of Might & Magic , oraz Codemned . - Lalik - 29.01.2010 21:43

Wygląda na to, że dopóki nie wyjdzie patch, nie uruchomisz tych gier, poszukaj bo być może patch już jest, z wieloma grami jest podobny problem do części już patche wyszły a na resztę musimy poczekać.


RE: Przerwanie instalacji Dark Messajah Of Might & Magic , oraz Codemned . - piecolek - 29.01.2010 22:05

Dzięki serdeczne , poszukam . A jeśli nie to muszę się chyba uzbroić w cierpliwość . p.s bardzo fajnie , że są jeszcze normalne osoby , które odpowiadają bez wymądrzania się i chcą pomóc mając większe doświadczenie w temacie . Pozdrawiam!


RE: Przerwanie instalacji Dark Messajah Of Might & Magic , oraz Codemned . - Lalik - 29.01.2010 22:15

Nie ma za co, dla mnie gry to czarna magia ale jest sporo osób na forum które mają z tym problemy, i zazwyczaj przyczyna jest jedna, jeśli nic innego się z komputerem nie dzieje. Mam nadzieję, że znajdziesz patcha Uśmiechnięty Albo już niedługo się go doczekasz Uśmiechnięty Pozdrawiam