Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z ukończeniem instalacji Windows 7 home premium 64 bit - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Problem z ukończeniem instalacji Windows 7 home premium 64 bit (/problem-z-ukonczeniem-instalacji-windowsa-7-home-premium-64-bit-40906-t)



Problem z ukończeniem instalacji Windows 7 home premium 64 bit - radekviet - 12.06.2014 14:49

Witam serdecznie kupiłem ostatnio kompa

DELL PRECISION T5400 QUAD CORE 12MB 300GB na dysk wrzucili mi system i mam orginalną płytke system jest orginalny,

Nie mogą dokończyć instalacji systemu Windows 7, wyskakuje komunikat że komputer musi się zrestartować i tak w koło. Próbowałem odpalić z płyty napęd niby chodzi ale jest to samo. Jak wyłączę kompa i włączę od na nowo pokazuje się okno że wystąpił błąd i pyta czy uruchomić awaryjnie, jak to kliknę wyskakuje komunikat że niemożna ukończyć instalacji w trybie awaryjnym. Proszę o pomoc. Podobno może być coś z biosem u mnie bios jest A04 z góry dzięki, sory za pismo ale nie mam na to czasu,
z góry dzięki


RE: Problem z ukończeniem instalacji Windows 7 home premium 64 bit - thermalfake - 13.06.2014 10:30

Na podstawie service tagu naklejonego gdzieś na obudowie wejdź na stronę supportu i zrzuć jeden z dostępnych A09 albo A11.
Problemem może być jego niestandardowa konfiguracja w stosunku do typowego peceta. Tu mamy inny serwerowy chipset, kontroler raid itp.
Możesz sprawdzić sobie logi jakie produkuje instalator zaprzęgając do tego dowolne livecd aby dostać się na dysk.
http://blogs.technet.com/b/aviraj/archive/2011/12/04/windows-7-windows-server-2008-r2-and-windows-Vista-setup-log-file-locations.aspx


RE: Problem z ukończeniem instalacji Windows 7 home premium 64 bit - thermalfake - 20.06.2014 22:57

Coś już wiadomo ?