Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
wyłączony punkt przywracania - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: wyłączony punkt przywracania (/wylaczony-punkt-przywracania-40844-t)



wyłączony punkt przywracania - Philip79 - 07.06.2014 05:25

Witam.

Mam problem z usługą tworzenia punktów przywracania. Jest całkowicie wyłączona.
Informacja mówi, że przywracanie zostało wyłączone przez administratora systemu.

[Obrazek: GKkSSXX.png]

problem z tym, że moje konto ma uprawnienia admina, a nawet jak przeloguje sie na konto admina takze jest bez zmian.


RE: wyłączony punkt przywracania - dz1kus - 07.06.2014 19:30

usługa "Kopia zapasowa systemu Windows" włączona?


RE: wyłączony punkt przywracania - Maxim128 - 08.06.2014 05:27

Czy usługa jest włączona, można sprawdzić wpisując w Menu Start services.msc i wyszukując odpowiednią usługę. Pod prawym klawiszem myszy masz opcje włączenia/wyłączenia jej.


RE: wyłączony punkt przywracania - bogumil00 - 08.06.2014 10:45

Dzień dobry.Ja miałem to samo, sprawdzć w Usługach czy masz wlączone. Włączyłem usługę System zdarzeń COM+ i następnie włączyłem Usługę inteligentnego transferu ,wyłączyłem a następnie włączyłem komputer i została uruchomiona usługa Tworzenie Punktu Przywracania Systemu.Pozdrawiam


RE: wyłączony punkt przywracania - thermalfake - 11.06.2014 20:21

Dziennik zdarzeń systemowych prawdę zawsze powie i pokaże to czego nie zobaczy użytkownik.
Plik fizycznie znajduje się w folderze c:\windows\system32\winevt\logs\system.evtx i można go otworzyć na dowolnym komputerze do weryfikacji.