Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Internet z telefonu nie działa - błąd "You DNS server might be unaviable" - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Internet z telefonu nie działa - błąd "You DNS server might be unaviable" (/internet-z-telefonu-nie-dziala-blad-you-dns-server-might-be-unaviable-40794-t)



Internet z telefonu nie działa - błąd "You DNS server might be unaviable" - wini4cz - 04.06.2014 13:30

Jak w temacie, mam pokazaną dobrą siłę sygnału, z wykrzyknikiem. Internet oczywiście nie działa. Czytałem posty na ten temat, użyłem tych komend w cfg

-ipconfig /flushdns
-ipconfig /release
-ipconfig /renew

I nic
Dodam chyba najważniejsze, interner biorę z telefonu, ustawiam go jako przenośny punkt dostępu wifi i pobieram przez lapka. Wczoraj tego nie było. Uzyłem ccleanera i deflagglera, zostawilem tylko 1 program antyvirusowy avg. Co zrobic?


RE: Internet z telefonu nie działa - błąd "You DNS server might be unaviable" - thermalfake - 10.06.2014 23:14

Co to jest za telefon, jakiego oprogramowania używa do tworzenia wirtualnego hot spotu ?
Wynik komendy na laptopie ipconfig/all
Ping do tej bramy ?
Przecież trzeba zacząć od podstaw.....