Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z instalacją sterownika "Hamachi Network Adapter" - brak dostępu. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Problem z instalacją sterownika "Hamachi Network Adapter" - brak dostępu. (/problem-z-instalacja-sterownika-hamachi-network-adapter-brak-dostepu-40629-t)



Problem z instalacją sterownika "Hamachi Network Adapter" - brak dostępu. - daniel28 - 23.05.2014 20:28

Witam wszystkich,
mój problem dotyczy instalacji sterownika adaptera sieciowego Hamachi. Ponowna instalacja programu nie powiodła się. Próbowałem zatem instalacji manualnej. Niestety ów sterownik nie znajduje się w bazie Windows Update. Następnie próbowałem zainstalować sterownik poprzez opcję "Have disc". Po wskazaniu odpowiedniej ścieżki i rozpoczęciu instalacji dostałem następujący komunikat:
[Obrazek: tMzYtGa.png?1]
Jak dotąd:
-aktywowałem konto administratora i próbowałem zainstalować z jego pomocą sterownik
-zmieniałem atrybuty plików, usuwając z nich prawo dostępu "Read Only":
[Obrazek: 8SLZFxj.png]
-próbowałem odpalić device managera za pomocą psexec (wcześniej tak poradziłem sobie z problemem dostępu w regedit) :
[Obrazek: F4LxUi1.png?1]

I niestety za każdym razem dostaję ten sam komunikat, który widnieje na pierwszym screenie. Na koniec dodam jeszcze, że to nie pierwszy tego typu błąd - podobny problem miałem z instalacją sterownika do mojego SGSa II, a dokładniej rzecz ujmując były to sterowniki typu flash-usb (chciałem wgrać nowe oprogramowanie). W tym momencie jednak chciałbym rozwiązać problem z instalacją Hamachi.

System:
Windows 7 Professional Service Pack 1

Sprzęt:
Notebook MSI GE60 0nc
Jeśli będą potrzebne jakieś dokładniejsze dane odnośnie sprzętu to proszę pisać Uśmiechnięty