Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
System strasznie zwolnił - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: System strasznie zwolnił (/system-strasznie-zwolnil-40555-t)



System strasznie zwolnił - Defqon - 18.05.2014 15:49

Witam, jestem nowy na tym forum i jeśli wątek który założyłem jest w niewłaściwym dziale, z góry przepraszam.
Od miesiąca mój laptop strasznie zamula. Kombinowałem na wszystkie sposoby co zrobić żeby znów śmigał jak kiedyś. Cudo to to nie jest ( Grafika Intel Family 3000 HD ) ale do filmów w jakości HD i słabszych gier zawsze wystarczał, kupiłem go sobie na studia żeby nie ciągnąć z domu stacjonarki. Wracając do tematu instalowałem programy do czyszczenia pamięci RAM, skanowałem komputer kilkanaście razy antywirusem, czyściłem CCleaner-em i w zasadzie nic to nie pomogło. Komputer pracuje na Windowsie 7 home premium 64-bit. Najgorzej jest podczas szperania w internecie oraz grania ( gry o których mówię przed zwolnieniem systemu chodziły ok ). Nawet podczas zwykłego korzystania widzę, że komputer pracuje wolniej. Drugi problem to taki iż za wszelką cenę starałem się na własną rękę poprawić pracę systemu i bawiłem się kompozycjami. Zmieniłem wygląd systemu na klasyczny a teraz chciałem powrócić znów do Windows 7. Wszystko wróciło do normy poza podświetleniem ikon. Kiedyś przy samym najechaniu podświetlał się cały obszar ikony tak jak byłyby za "szkłem" a teraz pozostał wygląd z kompozycji klasycznej tzn. podświetla się obszar samej ikonki i podpis dopiero po kliknięciu. Google nie podpowiedziały mi nic sensownego dlatego trafiłem tutaj.


RE: System strasznie zwolnił - Illidan - 22.05.2014 06:28

Fajnie było by jakbyś wykonał logi programem OTL,dobrze by było także jakbyś pokazał kondycję dysku twardego,np . screen z Crystal Disk Info.